SENTIASA
BERHUBUNG
     

EDITORIAL SINAR HARIAN

PENGARAH URUSAN KUMPULAN/CEO: Dato' (Dr) Hussamuddin Hj Yaacub
KETUA PEGAWAI OPERASI KUMPULAN: Syamil Fahim Mohamed Fahim
KETUA PEGAWAI KEWANGAN: Akmal Eirfan Mohd Fauzi
PENASIHAT EKSEKUTIF EDITORIAL: Datuk Abdul Jalil Ali
KETUA PENGARANG: Norden Mohamed
PENGARANG BERITA: Azmi Tarmizi
TIMBALAN PENGARANG BERITA: Farush Khan Akhbar Khan & Najwa Ghazali

NASIONAL
Editor: Khairul Amri Yasin
Tel: 019-668 0278, 03-5101 3729, Faks: 03-5101 3601
khairul.amri@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Izwan Rozlin
019-6680783, 03-51013647
izwan@sinarharian.com.my
Lot 2 Jalan Sepana 15/3, Off Persiaran Selangor, Seksyen 15, 40200 Shah Alam, Selangor
BISNES
Arney Syema Anua
Tel: 019-6680256,
arney.syema@sinarharian.com.my
SUKAN
Afdah Mujap
Tel: 019-7903280,
afdah@sinarharian.com.my
HIBURAN
Haslina Kamaludin
Tel: 019-7903244,
haslina@sinarharian.com.my

SELANGOR & KUALA LUMPUR
Editor: Mohd Hanafiah Hashim
Tel: 03-5101 3736 / 3748, Faks: 03-5101 3601
mohd.hanafiah@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Mohd Fahmi Ismail
019-3310021
mohd.fahmi@sinarharian.com.my
Lot 2 Jalan Sepana 15/3, Off Persiaran Selangor, Seksyen 15, 40200 Shah Alam, Selangor

KELANTAN
Editor: Wan Suryana Ton Mohamad
Tel: 03-5101 3729, 09-774 9888, Faks: 03-5101 3601
wan.suryana@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Mohd Zailani Ab Rahman
019-939 1077
Kawasan Perindustrian Pengkalan Chepa 2, 16100 Kota Bharu, Kelantan Darul Naim

JOHOR
Editor: Azwani Abdul Ghani
Tel: 019-474 7426, 03-5101 3737 / 3726, Faks: 03-5101 3601
azwani@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Norshikin Mohd Salleh
019-790 6796 / 07-2213778

No 38-2 Jalan Idaman 2, Taman Larkin Idaman, 80350, Johor Bahru


UTARA
Editor: Badruldin Zakaria
Tel: 019-6680942, 03-5101 3728 / 3739
badruldin@sinarharian.com.my
Pemangku Ketua Wartawan: Roslinda Hashim
019-474 7065
(Pulau Pinang)
No. 425, Tingkat 3, Lebuh Pantai, 10300 Georgetown, Pulau Pinang
(Kedah/Perlis)
Tel: 04-730 2285
No.34, Jalan Gangsa, Kompleks Perniagaan Utama, Jalan Sultanah Sambungan, 05150 Alor Star, Kedah.

PERAK
Editor: Wan Nor Rosida Wan Hamad
Tel: 019-9886226, 03-51013733, 05-254 0645
wan.rosida@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Saifullah Ahmad
019-513 1198
No.12A, Tingkat 1, Persiaran Greentown 6, Pusat Perdagangan Greentown, 31650 Ipoh, Perak

TERENGGANU
Editor: Zulkhairil Bin Zainuddin
Tel: 019-982 1490, 03-5101 3735 / 3724
zulkhairil@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Rahayu Mustafa
019-939 1256
Lot 2813 blok 2, tingkat 1, Jalan Sultan Mahmud, 20400 Kuala Terengganu.

PAHANG
Editor: Zaila Mohamed Ali
Tel: 03-5101 3738 / 3750
zaila.mohamed@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Aswany Omar
019-988 2695
A693, Taman Impiana 1, Jalan Beserah, 25300 Kuantan, Pahang

MELAKA & NEGERI SEMBILAN
Editor: Ahmad Syahrul Bin Derauh
Tel: 019-620 3731, 03-5101 3735 / 3724
ahmad.syahrul@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: M. Jeffri Razli
Tel: 019-232 9032, 03-5101 3727 / 3714
Wartawan Kanan: Sarinah Mat Kasim
019-620 2383
(Melaka)
Tel: 06-281 3241, Faks: -
5-1, Jalan PM4, Plaza Mahkota, Banda Hilir, 75000 Melaka
(Negeri Sembilan)
Tel: 06-7639679, Faks: 06-7639597
Sinar Harian, Lot 1-07, Plaza Mara Seremban, Jalan Penghulu Cantik, 70100 Seremban

TUGAS KHAS
Editor: Lailatun Khalilah Nasir
Tel:019-3310211,
laila@sinarharian.com.my

RENCANA
Editor: Darina Osman
Tel: 019-2759667,
darina@sinarharian.com.my
Penolong Editor: Fouziah Amir
Tel: 03-51015640
fouziah@sinarharian.com.my

SINAR HARIAN ONLINE
EDITOR (ONLINE): Ruzy Adila Idris
03-5101 3662 (DL)
editor.online@sinarharian.com.my
EDITOR TERJEMAHAN: Ong Boon Teck
019-337 1003
ongbt@sinarharian.com.my
PEN. EDITOR (SINAR ONLINE):
Salmiah Druhamad Drahsin
PEN. EDITOR (SINAR ONLINE): Mohd Fazli Zainul Abidin
PEN. EDITOR (SINAR ONLINE): Riswandi Razak
PENERBIT SINAR TV :
Taufik Asmady Bin Abdul Aziz
03-5101 3888(DL)
taufik@sinarharian.com.my
WARTAWAN: Fathin Athirah Hasli, Raziatul Hanum A Rajak, Muhammad Shamsul Abd Ghani & Asyraf Muhammad
PENTERJEMAH: Liza Mokhtar
EKSEKUTIF PENGISIAN KANDUNGAN: Zairani Ibrahim, Nurhazlin Lydia Mohd Nazri, Muhamad Hafiz Mahmood, Sharifah Nurul Aini Syed Osman, Munirah Abdul Aziz, Siti Noraisah Adamin, Khalid Adenan & Tengku Ahmizah Tengku Adinan

SINAR HARIAN DITERBITKAN:
Sinar Karangkraf Sdn Bhd
Lot 2 Jalan Sepana 15/3, Off Persiaran Selangor, Seksyen 15, 40200 Shah Alam, Selangor
Tel: 03-5101 3711 / 3341
Faks: 03-5101 3601


E-mel: editor.web@sinarharian.com.my

UNIT IKLANEKA SINAR HARIAN
Tel: 03-5101 7522 / 7520
Faks: 03-5101 7588
Iklan: http://advertising.karangkraf.com

Bancian Sinar

Cadangan motosikal ‘kapcai’ dilarang memasuki Kuala Lumpur bagi mengurangkan kadar pelepasan karbon?

Lihat Keputusan

Adakah larangan 'kapcai' memasuki Kuala Lumpur mampu mengurangkan kesesakan lalu lintas?

Lihat Keputusan

DIALOG HARI INI
Lagi Kerjaya >>