EDITORIAL SINAR HARIAN

PENGERUSI, PENGARAH URUSAN DAN PENERBIT: Dato' (Dr) Hussamuddin Hj Yaacub
KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF KUMPULAN: Mohamed Izam Mohamed Yusof
KETUA PEGAWAI KEWANGAN: Akmal Eirfan Mohd Fauzi
PENASIHAT EKSEKUTIF EDITORIAL: Datuk Abdul Jalil Ali
PENGARANG EKSEKUTIF (DIGITAL): Ruzy Adila Idris
PENGARANG EKSEKUTIF (CETAK): Azmi Tarmizi
TIMBALAN PENGARANG BERITA: Mohd Fazli Zainul Abidin, Badruldin Zakaria & Ong Boon Teck

NASIONAL
Editor: Riswandi Razak
Tel: 03-5101 3728 / 3739, Faks: 03-5101 3601
riswandi.razak@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Muhammad Shamsul Abd Ghani
019-265 0823, 03-51013647
muhammad.shamsul@sinarharian.com.my
Lot 2 Jalan Sepana 15/3, Off Persiaran Selangor, Seksyen 15, 40200 Shah Alam, Selangor
BISNES
Lailatun Khalilah Nasir
Tel: 019-3310211,
laila@sinarharian.com.my
SUKAN
Izahar Atan
Tel: 011-33669914,
izahar.atan@sinarharian.com.my
HIBURAN
Meen Tahrin
Tel: 03-51017322,
meen.tahrin@sinarharian.com.my

SELANGOR & KUALA LUMPUR
Editor: Khairul Amri Yasin
Tel: 019337 1002, 03-5101 3736 / 3748, Faks: 03-5101 3601
khairul.amri@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Nur Farhana Abdul Manan
019-668 0275
nur.farhana@sinarharian.com.my
Lot 2 Jalan Sepana 15/3, Off Persiaran Selangor, Seksyen 15, 40200 Shah Alam, Selangor

KELANTAN
Editor: Mohd Hanafiah Hashim
Tel: 019-392 1200, Faks: 03-5101 3601
mohd.hanafiah@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Mohd Zailani Ab Rahman
019-939 1077
Kawasan Perindustrian Pengkalan Chepa 2, 16100 Kota Bharu, Kelantan Darul Naim

JOHOR
Editor:Hafezdzullah Mohd Hassan
Tel: 012-364 7997, 03-5101 3737 / 3726, Faks: 03-5101 3601
hafezdzullah@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Mohd Firdaus Yon
019-790 6796 / 07-2213778

No 38-2 Jalan Idaman 2, Taman Larkin Idaman, 80350, Johor Bahru


UTARA
Editor:Azwani Abdul Ghani
Tel: Tel: 019-474 7426, 03-5101 3737 / 3726, Faks: 03-5101 3601
azwani@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Roslinda Hashim
19-474 7065/ 04-730 2285
(Pulau Pinang)
No. 425, Tingkat 3, Lebuh Pantai, 10300 Georgetown, Pulau Pinang
(Kedah/Perlis)
Tel: 04-730 2285
No.34, Jalan Gangsa, Kompleks Perniagaan Utama, Jalan Sultanah Sambungan, 05150 Alor Star, Kedah.

PERAK
Editor: Taufik Asmady Abd Aziz
Tel: 019-9391180, 03-51013733, 05-254 0645
taufik@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Saifullah Ahmad
019-513 1198
No.12A, Tingkat 1, Persiaran Greentown 6, Pusat Perdagangan Greentown, 31650 Ipoh, Perak

TERENGGANU
Editor: Wan Nor Rosida Wan Hamad
Tel: 019-988 6226, 03-5101 3733, 05-254 0645
wan.rosida@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Rahayu Mustafa
019-939 1256
Lot 2813 blok 2, tingkat 1, Jalan Sultan Mahmud, 20400 Kuala Terengganu.

PAHANG
Editor: Ahmad Syahrul Bin Derauh
Tel: 019-620 3731, 03-5101 3735 / 3724
ahmad.syahrul@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Nik Amirulmu'min Nik Min
0019-9882695
A693, Taman Impiana 1, Jalan Beserah, 25300 Kuantan, Pahang

MELAKA & NEGERI SEMBILAN
Editor: Zulkhairil Bin Zainuddin
Tel: 019-982 1490, 03-5101 3735 / 3724
zulkhairil@sinarharian.com.my
Ketua Wartawan: Sarinah Mat Kasim
Tel: 019-620 2383, 03-5101 3727 / 3714
(Melaka)
Tel: 06-281 3241, Faks: -
5-1, Jalan PM4, Plaza Mahkota, Banda Hilir, 75000 Melaka
(Negeri Sembilan)
Tel: 06-7639679, Faks: 06-7639597
Sinar Harian, Lot 1-07, Plaza Mara Seremban, Jalan Penghulu Cantik, 70100 Seremban

PERANCANG MEDIA
Editor:Zaila Mohamed Ali
Tel:019-7904669,
zaila.mohamed@sinarharian.com.my

RENCANA
Editor: Darina Osman
Tel: 019-2759667,
darina@sinarharian.com.my
Penolong Editor: Norhayati Ali
Tel: 03-51017366
norhayati.ali@sinarharian.com.my

JABATAN SOSIAL/FWOD
EDITOR: Asmaliza Mansor
03-5101 7313 (DL)
asmaliza@sinarharian.com.my
EKSEKUTIF PENGISIAN KANDUNGAN: Sharifah Nurul Aini Syed Osman, Siti Noraisah Adamin, Khalid Adenan, Romi Rohizat, Anis Nadia Suhaimi & Nor Hanafariza Harun

SINAR HARIAN DITERBITKAN:
Sinar Karangkraf Sdn Bhd
Lot 2 Jalan Sepana 15/3, Off Persiaran Selangor, Seksyen 15, 40200 Shah Alam, Selangor
Tel: 03-5101 3711 / 3341
Faks: 03-5101 3601


E-mel: editor.web@sinarharian.com.my

UNIT IKLANEKA SINAR HARIAN
Tel: 03-5101 7522 / 7520
Faks: 03-5101 7588
Iklan: http://advertising.karangkraf.com

 
© 2017 All Rights Reserved •Karangkraf Group Media • © 2017 Hakcipta Terpelihara • Kumpulan Media Karangkraf