• Zulkifli Noordin Calon BN Shah Alam, Zulkifli Noordin.
  • Yap Pian Hon Najib menyampaikan watikah perlantikan calon Parlimen Serdang, Yap Pian Hon pada Majlis Penyampaian Watikah Perlantikan Calon BN Selangor, hari ini. - Foto Bernama
  • Nasarruddin M Zin Najib menyampaikan watikah perlantikan calon Dun Pelabuhan Klang Nasarruddin M Zin pada Majlis Penyampaian Watikah Perlantikan Calon BN Selangor, hari ini. - Foto Bernama
  • PRU13 PRU13
1 /

BERIKUT calon PRU13 Barisan Nasional  (BN) Selangor yang diumumkan hari ini.


P092 SABAK BERNAM
BN : Mohd Fasiah Mohd Fakeh

N1 SUNGAI AIR TAWAR
BN : Kamarol Zaki Abdul Malik

N2 SABAK
BN : Abdul Halim Udin

P093 SUNGAI BESAR
BN : Noriah Kasnon

N3 SUNGAI PANJANG
BN : Budiman Mohd Zohdi

N4 SEKINCHAN
BN : Kek Seng Hooi


P094 HULU SELANGOR
BN : P Kamalanathan


N5 HULU BERNAM
BN : Rosni Sohar

N6 KUALA KUBU BHARU
BN : Jessie Ooi

N7 BATANG KALI
BN : Mat Nadzari Ahmad Dahlan


P095 TANJUNG KARANG
BN : Noh Omar

N8 SUNGAI BURONG
BN : Mohd Shamsuddin Lias

N9 PERMATANG
BN : Sulaiman Razak


P096 KUALA SELANGOR
BN : Irmohizam Ibrahim

N10 BUKIT MELAWATI
BN : Jakiran Jacomah

N11 IJOK
BN : K Parthiban

N12 JERAM
BN : Amiruddin Setro


P097 SELAYANG
BN : Donald Lim Siang Chai

N13 KUANG
BN : Abdul Shukor Idrus

N14 RAWANG
BN : Lee Li Yew

N15 TAMAN TEMPLER
BN : Subahan Kamal


P098 GOMBAK
BN : Raman Ismail

N16 BATU CAVES
BN : N Rawisandran

N17 GOMBAK SETIA
BN : Said Anwar Said Ahmad

N18 HULU KLANG
BN : Abdul Rahim Pandak Kamruddin


P099 AMPANG
BN : Rozaidah Talib

N19 BUKIT ANTARABANGSA
BN : Mohamad Nadzim Ibrahim

N20 LEMBAH JAYA
BN : Baderisham Jolly


P100 PANDAN
BN : Lim Chin Yee

N21 CHEMPAKA
BN : Muhammad Faizal Sufar

N22 TERATAI
BN : Liew Pok Boon


P101 HULU LANGAT
BN : Adzhaliza Mohd Nor

N23 DUSUN TUA
BN : Ismail Sani

N24 SEMENYIH
BN : Johan Abd Aziz

N25 KAJANG
BN : Lee Ban Seng


P102 SERDANG
BN : Yap Pian Hon

N26 BANGI
BN : Mohd Zaidi Md Zain @ Zakaria

N27 BALAKONG
BN : Lai Kwong Choy

N28 SERI KEMBANGAN
BN : Chin Toong Kang


P103 PUCHONG
BN : A Kohilan Pillay

N29 SERI SERDANG
BN : Mohamad Yusof Mohamed Yassin

N30 KINRARA
BN : Wong Hock Aun


P104 KELANA JAYA
BN : Loh Seng Kok

N31 SUBANG JAYA
BN : Gan Meng Foo

N32 SERI SETIA
BN : Tengku Rethwan Tengku Mansor


P105 PETALING JAYA SELATAN
BN : Sheah Kok Fah

N33 TAMAN MEDAN
BN : Ab Wahab Ibrahim

N34 BUKIT GASING
BN : Juan Sei Chang


P106 PETALING JAYA UTARA
BN : Chew Hoong Ling

N35 KAMPUNG TUNKU
BN : Chong Seng Foo

N36 DAMANSARA UTAMA
BN : Lim Choon Kin


P107 SUBANG
BN : A Prakash Rao

N37 BUKIT LANJAN
BN : Francis Chong Tuck Chiew

N38 PAYA JARAS
BN : Muhammad Bushro Mat Johor

N39 KOTA DAMANSARA
BN : Halimaton Saadiah Bohan


P108 SHAH ALAM
BN : Zulkifli Noordin

N40 KOTA ANGGERIK
BN : Mohd Yusof Din

N41 BATU TIGA
BN : Ahmad Nawawi M Zin


P109 KAPAR
BN : A Sakthivel

N42 MERU
BN : Sukaiman Ahmad

N43 SEMENTA
BN : Md Ghazali Md Amin

N44 SUNGAI PINANG
BN : Lee Siew Chee

N45 SELAT KLANG
BN : Faisal Yahya


P110 KLANG
BN : Teh Kim Poo

N46 PELABUHAN KLANG
BN : Nassaruddin M Zin

N47 PANDAMARAN
BN : Ching Eu Boon

N48 KOTA ALAM SHAH
BN : Maglin Dennis Dcruz


P111 KOTA RAJA
BN : S Murugessan

N49 SERI ANDALAS
BN : T Mohan

N50 SERI MUDA
BN : Mohd Abdul Roaf Mokhtar


P112 KUALA LANGAT
BN : Sharuddin Omar

N51 SIJANGKANG
BN : Zurihan Yusop


N52 TELUK DATUK
BN : Tan Cheng Chai

N53 MORIB
BN : Hasiman Sidom


P113 SEPANG
BN : Mohd Zin Mohamed

N54 TANJONG SEPAT
BN : Nisman Yusof

N55 DENGKIL
BN : Shahrum Mohd Sharif

N56 SUNGAI PELEK
BN : Ng Chok Sin